0328 814 83 00

İşçilik Garantisi

İşçilik Garantisi

* Servisimizde tamir edilen tüm cihazlar teslim tarihinden itibaren 1 ay işçilik garantilidir.

* Kullanılan veya değiştirilen tüm yedek parçaların garantileri için, teslim tarihinden itibaren yedek parça bazında geçerli olan garanti süreleri uygulanır.

* Verilen garanti cihazın tamamı için geçerli değildir, yedek parçalar ve tamir edilen donanımın tamir edilen bölgesi ile sınırlandırılmıştır. * Tamir edilen cihazın kritik bölgelerine ve değiştirilen parçaların üzerine garanti etiketi yapıştırılır. Garanti etiketlerinin yırtılması ya da sökülmesi durumunda garanti geçersizdir.

* Kullanım hataları, fiziksel darbeler, sıvı teması gibi dış kaynaklı sebeplerle oluşan arıza tekrarlarında ya da aynı sebeplerle yedek parçaların arızalanması durumunda garanti dışı işlem uygulanır

* Aynı arıza sebebiyle cihazın en az üç kez servisimize gelmesi durumunda, müşteri dilerse işlemleri iptal ederek ödediği ücreti geri alabilir.

* Garantili cihazın firmamıza ulaşımı ile ilgili her türlü kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen problem gerçekten var ise ve garanti kapsamında tekrar onarım yapılırsa geri gönderim ücreti firmamıza aittir.
osmaniye web tasarım